У Дніпрі проробляли Маршрути безпеки

рівний рівному

 

 

 

 

 

 

 

Протягом 4х днів, – 18-21 липня 2016р., у Дніпрі відбувся тренінг для тренерів з методики “Рівний рівному” й опрацювання та закріплення соціально важливого транснаціонального проекту “Маршрут безпеки”.

Участь в освітньо-практичному заході взяли молодіжні лідери, журналісти, представники державних структур як з числа мешканців Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, а також осіб, які переїхали з зони АТО.

Шляхом практичних завдань, рухливих й інтелектуальних ігор учасники проекту отримували нові практичні знання з протидії торгівлі людьми, прав людини, ненасильницького спілкування, попередження та профілактики ВІЛ та ЗПСШ (захворювань, які передаються статевим шляхом – ред.), опановували секрети ведення тренерських і фасилітаторських робіт, занурювались до конфліктології та менеджменту, психології конфлікту та жертв.

За результатами проекту по закінченню даної освітньої частини його учасники й учасниці проведуть 3 навчальні заходи в форматі інтерактивних ігор в своїх громадах на закріплення та подальшу промоцію отриманих знань.

Захід відбувся в рамках проекту «Подолання стіни недовіри», який реалізовує ГО “Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій” за підтримки проекту “Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами”, що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

 

рівний рівному