Майстерня миру

«Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» (UNAEDI) за підтримки Європейського Союзу через International Alert починає реалізацію проекту «Майстерня миру».

Проект направлений на сприяння деміфологізації конфлікту, пошук спільних шляхів його вирішення через підготовку молодіжних працівників як мультиплікаторів з розбудови миру та проведення творчих освітніх заходів для молоді з різних регіонів України.

В рамках проекту 25-26 травня у місті Київ планується проведення семінару-майстерні «Діалог за мир – креативна побудова миру». До участі запрошуються молодіжні працівники, тренери та фасилітатори, які мають досвід щодо креативних методик як «Креативне написання постерів за методикою Loesje» та Форум-театр.

Протягом тренінгу учасники отримають знання щодо тренерських методик з розбудови миру, а також щодо шляхів застосування цих методик для обговорення з молоддю соціально важливих тем

По закінченні тренінгу очікується, що його учасники, об’єднавшись в команди, організують та проведуть навчальні заходи у своїй громаді з метою закріплення отриманих знань та навичок, а також для згуртування молоді (витрати на проведення заходів буде компенсовано організаторами проекту).

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, проживанням, харчуванням. Компенсація квитків буде можливою тільки за наявністю оригіналів в обидві боки.

По закінченню тренінгу учасникам буде надано сертифікати про участь у заході.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, проживанням, харчуванням. Компенсація квитків буде можливою тільки за наявністю оригіналів в обидві боки.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням  до 15 травня 2017 року. Про результати відбору буде повідомлено 16 травня 2017 року на електронну адресу кандидата.

З додатковими питаннями та коментарями звертатися до менеджера проекту  Наталі Семиволос за електронною адресою – semyvolos.unaedi@gmail.com.