Оголошення на участь у тренінгу для журналістов/ок та блогерів/ок.

Протягом п’яти років Україна переживає збройний конфлікт. Для його подолання важливо постійно підвищувати рівень якості контенту, що стосується чутливих тем, пов’язаних з конфліктом та його наслідками. Під час тренінгу «Подолання конфлікту: роль ЗМІ в розбудові миру» учасниці та учасники отримають навички, знання, практичні рекомендації щодо висвітлення конфлікту в сучасному контексті. Також тренінг допоможе усвідомити роль журналістів у процесі розбудови та підтримання мирних процесів в Україні.

Коли?  20, 21 та 22 червня 2019 року;

Де? у місті Дніпро;

Хто може прийняти участь? Журналісти/ки та блогери/ки .

Тренерка: Марина Курапцева, незалежна журналістка, медіатренерка, членкиня правління громадської організації “Альянс за громадянські права”.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму за посиланням. 

Кінцевий термін надіслання заявок – 13 червня 2019.

Повідомлення про результати – 15 червня 2019.

 Учасники та учасниці мають самостійно придбати квитки на потяг (не вище 2го класу) або автобус до міста Дніпро. Організатори тренінгу компенсують проїзд при пред’явленні оригіналів квитків. Зверніть увагу, що дата квитків повинна відповідати датам заходу.

Проживання та харчування  покривається коштами проекту.

Проект реалізується неприбутковою організацією «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина.

Партнером проекту виступає Comparative Research Network  (Німеччина).

З питаннями звертайтеся на поштову скриньку проекту: dfi.unaedi@gmail.com