Діалог для миру та толерантності

«Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» (Мережа розвитку) за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Федеративної республіки Німеччина реалізує проект «Діалог для миру та толерантності». Партнер проекту з Німеччини – Comparative Research Network.

Розбудова миру в Україні є нагальною потребою, яку диктує сьогодення, тому що протягом останніх років в Україні спостерігається негативний вплив штучної поляризації суспільства, що може стати причиною суттєвого поглиблення протиріч між українцями.

Розбудова миру потребує, у першу чергу, зацікавленості з боку громадськості та готовності активістів бути частиною мирних процесів. Під час тренінгу учасниці та учасники отримають знання та навички щодо процесу розбудови миру, а також засвоять креативні методи роботи в громадах, що сприятиме діалогу та порозумінню в українському суспільстві.

В рамках проекту 6-9 серпня 2019 у місті Дніпро планується проведення тренінгу «Розбудова миру в Україні: роль громадськості». До участі запрошуються громадські активісти, тренери/ки та фасилітатори/ки.

Протягом тренінгу учасники та учасниці отримають знання щодо тренерських креативних методик з розбудови миру: «Креативне написання постерів за методикою Loesje» та «Форум-театр».

По закінченні тренінгу очікується, що його учасники та учасниці, об’єднавшись в команди або самостійно, організують та проведуть заходи у своїй громаді з метою закріплення отриманих знань та навичок, а також для розвитку діалогу в громадах (витрати на проведення заходів буде компенсовано організаторами проекту).

Після проведення заходів, учасникам тренінгу буде надано сертифікати.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, проживанням, харчуванням. Учасники та учасниці мають самостійно придбати квитки на потяг (не вище 2-го класу) або автобус до міста Дніпро. Організатори тренінгу компенсують проїзд за наявності оригіналів квитків. Зверніть увагу, що дата квитків повинна відповідати датам заходу.

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням до 14 липня 2019 року. https://docs.google.com/forms/d/1qwkZr-lszR5Df9rCcErLbJ6nxm4qEwzjfF23eZMaZT8/edit

Про результати відбору буде повідомлено 16 липня 2019 року.

З питаннями звертайтеся на електронну адресу проекту – dfi.unaedi@gmail.com