Миротворчі діалоги для Донбасу

«Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій»(Мережа розвитку) за підтримки Hanns-Seidel-Stiftung (Представництвj Фонду Ганса Зайделя в Україні) продовжує працювати у напрямку миротворчості.

У листопаді 2019 року було проведено форум «Громадські миротворчі ініціативи Донбасу» у форматі Пошуку Майбутнього. Під час форуму учасники та учасниці розробляли ідеї для громадських миротворчих ініціатив в Україні. Як це було, можна подивитись в цьому відео https://www.youtube.com/watch?v=c_8HN61hS5o

Цього року, ми маємо нагоду продовжити роботу проєкту та відновити діалог щодо громадських миротворчих активностей в Україні в рамках проєкту “Миротворчі діалоги для Донбасу”. 23-25 вересня 2020 року* у Києві ми плануємо провести зустріч активістів та професіоналів, які працюють в сфері побудови миру та діалогу в Україні та розробити рішення, які сприятимуть побудові миру. Запланований захід відбудеться в форматі Відкритого Простору «PeaceLab «Ініціативи з розбудови миру».

Найближчим часом (протягом наступних двох тижнів), для відібраних учасників та учасниць ми плануємо провести віртуальні зустрічі.До участі запрошуємо представників та представниць громадських організацій, які працюють з постраждалими; донорських організацій; медіа-сфери; державних інституцій та освіти; активістів, які працюють у зоні конфлікту; культурних та мистецьких активістів.

Участь у заходах проекту безкоштовна. При повній участі учасники/ці забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією проїзду. Відбір учасників та учасниць у проект відбувається на конкурсній основі. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://forms.gle/2gELXT2Gb16VJXwx6 до 18:00 06 серпня 2020 року. Про результати відбору буде повідомлено до 10 серпня 2020 року на електронну адресу кандидата/ки. За додатковими питаннями та коментарями, будь ласка, звертайтеся до координаторки проекту пані Наталі, за електронною адресою semyvolos.unaedi@gmail.com

Проєкт “Миротворчі діалоги для Донбасу” реалізує ПУ “Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій”(Мережа розвитку) за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

* Ми очікуємо, що у цей час можна буде проводити заходи без обмежень. Якщо ж ситуація із карантином погіршиться та будуть знов запроваджені обмеження зібрань та користування приміщеннями, захід може бути перенесено на інші дати.