Подолаємо стіну недовіри разом

Дата 11-13 жовтня 2016 року

Місто Дніпро

Адреса пл. Шевченко, 4 (готель Жовтневий)

Конференція «Використання креативних методів роботи з молоддю для подолання стереотипів та інтеграції переселенців в місцеві громади».

Більше 40 учасників – представників урядових, громадських організацій, ЗМІ, тренерів, спеціалістів по роботі з молоддю та соціальних працівників зберуться в м. Дніпро 11-13 жовтня 2016 р., щоб взяти участь в підсумковому заході проекту «Подолання стіни недовіри» – Конференції «Використання креативних методів роботи з молоддю для подолання стереотипів та інтеграції переселенців в місцеві громади».

В рамках проекту провідні тренери та експерти «Української мережи освіти дорослих та розвитку інновацій» – ініціатора проекту – розробили власні та адаптували новітні європейські креативні методики для подолання стереотипів та інтеграції переселенців в місцеві громади та підготували біля 60 фасилітаторів, що будуть працювати у громадах Дніпропетровської, Харьковської та Запорізької областей, щоб зробити ці громади більш сприятливим середовищем для внутрішньо переміщених осіб.

Під час конференції, яка буде впроваджуватись у форматі Відкритого простору (Open Space), її учасники зможуть обмінятись досвідом та дізнатись про напрацювання проекту по інтеграції молоді ВПО в громади за допомогою креативних методів роботи, створити партнерську мережу для реалізації ідей майбутніх проектів, а також – відвідати майстер-класи  тренерів та фасилітаторів, що працювали а проекті.

З додатковими питаннями та коментарями звертатися до виконавчого директора організації Наталі Семиволос за електронною адресою – semyvolos.unaedi@gmail.com.

 

Проект «Подолання стіни недовіри» реалізується ГО «Українська мережа освіти дорослих та розвитку інновацій» за підтримки проекту “Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами”, що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH