Креативна миротворчість

У жовтні ми розпочали новий проєкт “Креативна миротворчість” за підтримки Фонду Ганнса Зайделя в Україні (Німеччина).

Цей проєкт є продовженням попереднього проєкту “PeaceLab”, протягом реалізації якого було виявлено, що абсолютно відсутній візуальний контент (відео) українською мовою про конфлікти, про вирішення конфліктів та миробудування в Інтернет-просторі. Тож тепер, ми маємо на меті створити анімаційні відео з тематиці миротворчості та конфліктів. Використання україномовного матеріалу допоможе активістам, представникам громадських та державних організацій більш продуктивно працювати з темою миротворчості та поширювати інформацію серед різних верств населення. 

13 жовтня була проведена робоча зустріч в онлайн форматі, де ми визначилися з напрямками та концепціями анімаційних відео. У заході прийняли участь учасниці минулого проєкту «PeaceLab», які виявили бажання бути залученими у створенні відео. Результатом зустрічі стала розроблена загальна концепція та напрямок двох відео. Так як це перші відео з цієї тематиці, було вирішено відео робити більш загальним та охопити теоретичну складову Перше відео планується бути на тему «Крива конфлікту», а друге – «Що таке насильство».

25-27 жовтня 2021 року у Києві відбулася робоча зустріч в офлайн форматі з розробки першого відео. Команда проєкту, три учасниці та ілюстратор прийняли участь у заході. Протягом трьох днів вони працювали над створенням візуального та описового контенту до відео.

Ми продовжуємо працювати зі створення анімаційного відео, і у грудні матеріал буде оприлюднено.